Spolu s Hospodářskou komorou Praha 1 jsme připravili projekt podpory společenské odpovědnosti u firem na Praze 1. Sídlíte v této městské části? Pak od nás máte možnost získat bezplatné CSR konzultace a pomoc při realizaci projektů! 

Hospodářská komora Praha 1 chce poskytnout zdejším firmám pomoc při získávání know-how v oblasti společenské odpovědnosti (CSR) s cílem zajistit co nejlepší vztah mezi firmami a obyvateli Prahy 1 a jejich samosprávou. Úzký vztah firmy k místu, kde podniká, je jedním z hlavních pilířů společenské odpovědnosti.

Flagship je koordinátorem projektu, pro který jsme zpracovali manuál společenské odpovědnosti firem a firmám poskytujeme bezplatné konzultace týkající se jejich firemního CSR a nastartování projektů zaměřených na rozvoj soužití a pospolitosti na Praze 1.

Manuál si můžete stáhnout níže ve formátu PDF, kde jsou i podrobnější informace týkající se projektu a nabízených služeb na webové stránky Hospodářské komory P1 zde: http://www.hkpraha1.cz/projekty/spolecenska-odpovednost/

Projekt je veden Flagship CSR Consultancy s podporou Hospodářské komory Praha 1 a Městské části Praha 1 v rámci Dotačního programu na rozvoj občanské společnosti.

VÍTEJTE NA NAŠEM BLOGU

Najdete zde novinky, články a případové studie z oblasti CSR a udržitelnosti, stejně jako informace z naší agentury. Zaměřujeme se na pozitivní firemní příklady, současné trendy v této oblasti a na to, jak má CSR správně u firem vypadat.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

CHYBY, KTERÉ FIRMY DĚLAJÍ V UDRŽITELNOSTI

Znáte ty nejčastější chyby? Děláte je taky?Zaměření se jen na jeden aspekt udržitelnostiMnoho firem…


INVESTOŘI SE O UDRŽITELNOST ZAJÍMAJÍ: ZAPOJTE JE

Novodobé změny jako růst populace, zvýšená urbanizace, nedostatek přírodních zdrojů nebo klimatická…


CSR A MARKETING: VYPRÁVĚJTE PŘÍBĚH O TOM, JAK MĚNÍTE SVĚT

Udržitelnost a CSR tvoří jasnou konkurenční výhodu a hrají klíčovou roli v budování pozitivní…

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku