Spolu s Hospodářskou komorou Praha 1 jsme připravili projekt podpory společenské odpovědnosti u firem na Praze 1. Sídlíte v této městské části? Pak od nás máte možnost získat bezplatné CSR konzultace a pomoc při realizaci projektů! 

Hospodářská komora Praha 1 chce poskytnout zdejším firmám pomoc při získávání know-how v oblasti společenské odpovědnosti (CSR) s cílem zajistit co nejlepší vztah mezi firmami a obyvateli Prahy 1 a jejich samosprávou. Úzký vztah firmy k místu, kde podniká, je jedním z hlavních pilířů společenské odpovědnosti.

Flagship je koordinátorem projektu, pro který jsme zpracovali manuál společenské odpovědnosti firem a firmám poskytujeme bezplatné konzultace týkající se jejich firemního CSR a nastartování projektů zaměřených na rozvoj soužití a pospolitosti na Praze 1.

Manuál si můžete stáhnout níže ve formátu PDF, kde jsou i podrobnější informace týkající se projektu a nabízených služeb na webové stránky Hospodářské komory P1 zde: http://www.hkpraha1.cz/projekty/spolecenska-odpovednost/

Projekt je veden Flagship CSR Consultancy s podporou Hospodářské komory Praha 1 a Městské části Praha 1 v rámci Dotačního programu na rozvoj občanské společnosti.

VÍTEJTE NA NAŠEM BLOGU

Najdete zde novinky, články a případové studie z oblasti CSR a udržitelnosti, stejně jako informace z naší agentury. Zaměřujeme se na pozitivní firemní příklady, současné trendy v této oblasti a na to, jak má CSR správně u firem vypadat.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

HR A CSR – SPOJENCI ČI KONKURENTI?

Zájem zaměstnanců o sociální a environmentální dopad společnosti, ve které pracují, neustále roste.…


CHCETE USPOŘÁDAT UDRŽITELNOU AKCI?

Nehledáme odpověď na otázku, zda pořádat událost udržitelně, ale JAK pořádat udržitelnou událost. V…


CO TO JE CSR AUDIT

Jak zjistit, zda firma pracuje se CSR efektivně? Je třeba se podívat na její CSR strategii, samotné…

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku