S radostí oznamujeme, že se Flagship stal partnerem Global Reporting Initiative (GRI) v České republice a na Slovensku.

GRI je mezinárodní nezávislá organizace, která je průkopníkem společensky odpovědného reportování od roku 1997. GRI pomáhá firmám, vládám a dalším organizacím porozumět a komunikovat své dopady podnikání na kritická CSR témata, jako je změna klimatu, lidská práva, korupce a mnoho dalších. Společnost vydává jeden ze světově nejrozšířenějších standardů pro reporting udržitelného rozvoje.

Takzvaní GRI Data Partners shromažďují a zpracovávají informace o reportingu udržitelného rozvoje v dané zemi. Pravidelně sdílejí data s GRI týkající se reportování, identifikace trendů a slouží jako místní informační centrum. Reporty jsou přidávány do globální databáze GRI Sustainability Disclosure Database.

Oficiální registrace nového CSR nebo integrovaného reportu v zemi by měla jít přes místního GRI partnera. Flagship bude pravidelně doplňovat databázi zveřejněných CSR zpráv pro Českou republiku a Slovensko, a sloužit jako místní hub pro dotazy ohledně GRI reportingu. Informace o ostatních GRI partnerech v jiných zemí naleznete na stránkách GRI Data Partners.

Pokud jste společnost, která vydává zprávu o své udržitelnosti a chtěli byste ji zařadit na globální seznam GRI zpráv, prosím, postupujte podle následujících dvou kroků:

  1. Stáhněte si tuto tabulku a vyplňte ji
  2. Zašlete nám vypleněnou tabulku spolu s kopií vaší zprávy na info@flagship.cz

VÍTEJTE NA NAŠEM BLOGU

Najdete zde novinky, články a případové studie z oblasti CSR a udržitelnosti, stejně jako informace z naší agentury. Zaměřujeme se na pozitivní firemní příklady, současné trendy v této oblasti a na to, jak má CSR správně u firem vypadat.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

HR A CSR – SPOJENCI ČI KONKURENTI?

Zájem zaměstnanců o sociální a environmentální dopad společnosti, ve které pracují, neustále roste.…


CHCETE USPOŘÁDAT UDRŽITELNOU AKCI?

Nehledáme odpověď na otázku, zda pořádat událost udržitelně, ale JAK pořádat udržitelnou událost. V…


CO TO JE CSR AUDIT

Jak zjistit, zda firma pracuje se CSR efektivně? Je třeba se podívat na její CSR strategii, samotné…

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku