S radostí oznamujeme, že se Flagship stal partnerem Global Reporting Initiative (GRI) v České republice a na Slovensku.

GRI je mezinárodní nezávislá organizace, která je průkopníkem společensky odpovědného reportování od roku 1997. GRI pomáhá firmám, vládám a dalším organizacím porozumět a komunikovat své dopady podnikání na kritická CSR témata, jako je změna klimatu, lidská práva, korupce a mnoho dalších. Společnost vydává jeden ze světově nejrozšířenějších standardů pro reporting udržitelného rozvoje.

Takzvaní GRI Data Partners shromažďují a zpracovávají informace o reportingu udržitelného rozvoje v dané zemi. Pravidelně sdílejí data s GRI týkající se reportování, identifikace trendů a slouží jako místní informační centrum. Reporty jsou přidávány do globální databáze GRI Sustainability Disclosure Database.

Oficiální registrace nového CSR nebo integrovaného reportu v zemi by měla jít přes místního GRI partnera. Flagship bude pravidelně doplňovat databázi zveřejněných CSR zpráv pro Českou republiku a Slovensko, a sloužit jako místní hub pro dotazy ohledně GRI reportingu. Informace o ostatních GRI partnerech v jiných zemí naleznete na stránkách GRI Data Partners.

Pokud jste společnost, která vydává zprávu o své udržitelnosti a chtěli byste ji zařadit na globální seznam GRI zpráv, prosím, postupujte podle následujících dvou kroků:

  1. Stáhněte si tuto tabulku a vyplňte ji
  2. Zašlete nám vypleněnou tabulku spolu s kopií vaší zprávy na info@flagship.cz

VÍTEJTE NA NAŠEM BLOGU

Najdete zde novinky, články a případové studie z oblasti CSR a udržitelnosti, stejně jako informace z naší agentury. Zaměřujeme se na pozitivní firemní příklady, současné trendy v této oblasti a na to, jak má CSR správně u firem vypadat.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

UDRŽITELNÝ SVĚT PO KRIZI?

Udržitelný svět po krizi?Pět příkladů pro firmyFinanční krize v roce 2008 vyvolala globální…


PRŮZKUM: CSR A MALÉ/STŘEDNÍ FIRMY

Také vás někdy zajímalo, jak si malé a střední podniky (SMEs) stojí v oblasti společenské…


MALÉ/STŘEDNÍ FIRMY A UDRŽITELNOST

Udržitelnost je v České republice zatím doménou velkých firem, malé a střední firmy (SMEs – small…

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku